PRUUTPAARI PAKETT

Mõni hetk on elus ilusam kui teine, mõni hetk on kohe väga, väga ilus…

Grand Hotel Viljandi pakub oma abi pulmade või pulma - aastapäeva meeldejäävaks tegemisel. Pakume võimalust veeta imeline päev ja ööpäev Viljandi elegantseimas hoones. Anname Teie käsutusse kõige luksuslikuma toa kogu hotellis, mis on sisustatud eksklusiivse mööbliga. Hotelli luksuslikuim numbrituba koosneb kahest eraldi ruumist - magamistoast ja elutoast. Sviidist avanev vaade on hotelli parim ning olemise sviidis muudavad hubasemaks ning luksuslikumaks konditsioneer ning mullivann. Miks mitte valmistuda oma pulmapäeval tähtsaks sündmuseks just Grand Hotel Viljandi ruumikas sviidis, kus valmistuda tähtsaks päevaks koos abistajatega.

 

Pakett sisaldab:

  • Üks öö majutust Presidendisviidis
  • Puuviljavalik kahele, pudel head vahuveini ning lõikelilled numbritoas
  • Romantiliselt kaunistatud numbrituba
  • Hommikumantlite ning susside kasutus
  • Rikkalik buffee hommikusöök
  • Hommikusaun
  • Võimalusel varajane check-in ning hiline check-out

 

Paketi hind kahele on 209.00 / tavahind 318.00 €.

Palume pakett ette tellida vähemalt neli päeva enne soovitud aega.

Info ja broneerimine E-R kell 09.00. -16.00.  telefonil +372 53013201 või e-postiaadressil monica @ghv.ee

 

 

Lastega pruutpaarile pakub väikelaste päevahoid Kukeräädsik lapsehoidu hetkedeks, mis kuuluvad vaid kahele armastajale. Kukeräädsik pakub selleks erinevaid võimalusi: lapsehoidja hotelli, pulmapaika või lapsed Kukeräädsiku majja. Lisaks saab Kukeräädsik koostada pulmapidudele soovitud  lasteprogrammi http://kukeraadsik.ee/est/lapsehoid-yritustel

Pruutpaari lastele on võimalik tellida lapsehoidu üleöö kuni hommikusöögini. Hind kujuneb vastavalt sündmusele. Esitades märgusõna „Viljandi Grand Hotel majutab“ kehtib soodustus -10%.

Aegade broneerimiseks ning täpsema informatsiooni saamiseks palun helistada numbrile  +372 524 2998.