KOOSTÖÖPARTNERID

Ugala Teater on loodud 1920. aastal ning on üks Eesti vanemaid kutselisi draamateatreid. Täna pakub Ugala mängukava oma mängukavas teatrihuvilisele eriilmelist repertuaari alates lastelugudest ja muusikalavastustest kuni maailmaklassika ja kaasaegse maailmadramaturgiani. Oma koht on repertuaaris ka Eesti algupäranditel. Ühel hooajal tuuakse välja keskmiselt 10 uuslavastust ning antakse umbes 300 etendust.

  • Ugala Teatri külastajale on etenduse päeval Grand Hotel Viljandis vabade hotellikohtade olemasolul majutus  10% soodsam olemasolevast letihinnast. Soodustuse saamiseks on vaja näidata hotelli vastuvõtus samal päeval külastatud Ugala teatri piletit. Vaata lähemalt Ugala Teatri mängukava  www.ugala.ee

    

 

Viljandi Pärimusmuusika ait on kaasaegne kontserdi- ja kultuurikeskus, mis pakub ehedaid muusikaelamusi aastaringselt. Majas asub kõrgetasemeline kontserdisaal, teabekogu ja August Pulsi õpistu. Lisaks pärimusmuusikaalase huvihariduse toetamisele korraldab Keskus Viljandi Pärimusmuusika Festivali, mis toob igal aastal juulikuus linna üle 17 000 muusikasõbra lähedalt ja kaugelt.

  • Kontserdipäeval Viljandi Pärimusmuusika Aida kontserdipileti esitamisel ja vabade hotellikohtade olemasolul pakub Grand Hotel Viljandi majutust 10% soodsamalt majutusteenuse hinnakirjast. Soodustus ei kehti Viljandi Pärimusmuusikafestivali ajaperioodil.

     Täpsem info Viljandi Pärimusmuusika Aida sündmuste kohta http://www.folk.ee/ait/sundmused

 

Sakala Keskus - Grand Hotel Viljandist väikese jalutuskäigu kaugusel Viljandi kesklinnas asub kaasaegne kultuurikeskus  Sakala Keskus, mis avati 2012. aasta sügisel.

  • Grand Hotel Viljandi pakub Sakala Keskuses toimuva kultuurisündmuse pileti esitamisel  ja vabade hotellikohtade olemasolul majutust 10% soodsamalt majutusteenuse hinnakirjast. Soodushinnaga on võimalik majutuda sündmuse toimumise kuupäeval. Sündmuse pileti/piletid palume soodushinna saamiseks esitada vastuvõtu administraatorile.

     Täpsem info Sakala Keskuse sündmuste kohta  http://www.sakalakeskus.ee/sundmuste-kava/

 

Kukeräädsik Lapsehoiuteenused - ainult 15 minutilise jalutuskäigu kaugusel Grand Hotel Viljandist asub väikelaste päevahoid Kukeräädsik, mis on loodud aastal 2006 esimese ettevõttena Viljandis, kes pakub põhitegevusalana lapsehoiuteenust. Teenust pakutakse peamiselt kahel viisil: lapsehoid väljaspool (näiteks lapse kodus) ja lapsehoid alternatiivses lasteaias. Kukeräädsiku eeliseks on väike rühm ja paindlikkus.

  • Koostöös Grand Hotel Viljandiga pakub Kukeräädsik erinevaid teenuseid laste hoidmiseks.

     Ööbides Grand Hotel Viljandis on võimalik tellida suurte kogemustega lapsehoidja hotelli, sündmusele(pulmad, juubelid) või tuua laps ürituse (teater, kontsert, õhtusöök) ajaks Kukeräädsiku lapsehoidu.

    Grand Hotel Viljandis ööbivatele külalistele kehtib lapsehoiuteenusele soodustus -10%.

    Täpsem info Kukeräädsiku lapsehoiuteenuste kohta http://kukeraadsik.ee/

 

AS Tallink Grupp on Läänemere suurimaid ning edukamaid reisilaevafirmasid, mis teenindab aastas üle 9 miljoni reisija. Ettevõte pakub Tallinki ja Silja Line'i kaubamärkide all reisijate- ja kaubavedu liinidel Tallinn–Helsingi, Tallinn–Stockholm, Paldiski–Kapellskär, Helsingi–Stockholm, Turu–Stockholm / Kapellskär ja Riia–Stockholm.

  • Koostöös AS Tallink Grupiga pakub Grand Hotel Viljandi CLUB ONE kliendikaardi esitamisel letihinnast soodustust 10% majutusele.

 

MyFitnessi missiooniks on inspireerida, motiveerida ja toetada inimesi aktiivsele, tervislikumale ning paremale elustiilile läbi regulaarse liikumise.

  • MyFitness klubiliikmele liikmekaardi esitamisel majutuse soodustus – 10% letihinnast.